Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Souhlasím

Energetické obrazy

Informace

Nové produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Splynutí

Nový produkt

Probuďte fantazii, zakoukejte se a zastavte čas, pohlédněte, co se odehává "za závojem"

enkaustický energetický obraz formátu: A3 (297 × 420mm)

Bez rámu

Obraz nevystavujte přímému slunecnímu svitu, ani do blízkosti tepelných zdrojů, příliš vysoká teplota by jej mohla poškodit

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

490 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Krásou enkaustiky je jeji abstrakce. Můžete se zahledět do obrazu a přemýšlet co vy sami v něm vidíte a probudíte v sobě svou vlastní představivost a třeba i tajné sny. Obrázek můžete otočit jakkoli podle svého instinktu.

Je známo, že z minerálních kamenů si má každá osobnost vybrat ten, který ho nejvíce zaujal. Nemusíte se řídit podle horoskopu, ale dáte na svůj vlastní instinkt. Stejně tak je to i s výběrem obrazů.

Enkaustika je technika malování horkým voskem. její počátky sahají do doby 500 let př. n. l, kdy se využívána zejména v Egyptě a v antickém umění. Barevný vosk se nanášel na dřevěný podklad, nebo také k dobarvování mramoru a terakoty. Ke konci 20. století se znovuobjevená technika začala rozšiřovat a to díky vytvoření elektrických nástrojů, které velice zjednodušily použití rozehřátého vosku. Pro rychlou představu, nanášíme mini žehličkou a jinými pomůckami rozpuštěný kvalitní barevný včelí vosk na lesklý nesavý papír.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi