Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Souhlasím

Informace

Nové produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Sleva! Šungit drť 3 kg Zobrazit větší

Šungit drť 3 kg

Nový produkt

Balení 3kg

frakce cca 0,5-4 cm ideální pro čištění vody.

Šungit. Země původu Rusko.

2 miliardy let stará uhlíková hornina.

Více informací

38 ks

695 Kč

-6%

740 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

- čistí organismus díky obsahu fullerenů - ty jsou nejsilnějším antioxidantem

- absorbuje škodliviny z vody a dělá ji bioaktivní

- pohlcuje záření z elektroniky v místnosti

- zbaví vodu chlóru, bakterií, virů, dusičnanů, fenolů a dioxinů

- šungitovou vodou lze zachránit umírající květiny

Použití šungitu:

lupénka, akné, ekzémy, astma, artritida, nemoci ledvin a jater, cukrovka, nachlazení, chronická únava. Šungitová voda léčí popáleniny, řezné rány, omezuje padání vlasů (posiluje vlasové kořínky), výplachem dutiny ústní můžete léčit bolesti v krku či záněty mandlí. 

Šungit má schopnost očišťovat vodu od téměř všech organických a neorganických znečištění. Na svém povrchu absorbuje 95% nečistot, odstraňuje zakalení a dodává vodě pramenitou chuť. Šungit odstraňuje z vody těžké kovy, koloidní železo z vodovodního potrubí, nitráty a nitrity, pesticidy, dioxiny, fenoly, sloučeniny chlóru, ropné produkty, radionuklidy, vajíčka helmintoz, viry a bakterie. Současně dodává organizmu prospěšné mikro a makroprvky  Výzkumy prokázaly,  že na jeho povrchu se katalyticky rozkládá nebo se absorbuje většina jedovatých a nepříznivých látek obsažených ve vodě. 

Příprava šungitové vody:

Drť umístěte na dno skleněné nádoby 500g šungitu na  2-3 l vody, a postavte ji na světlé místo na 48 – 72 hodin. Při delším macerování se aktivita vody začíná snižovat. Doba pouzití je max. 6 měsícu a po té vyměnte šungit za nový. Po každém použité je potřeba šungit oprat pod tekoucí srudenou vodou.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi