Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Souhlasím

Informace

Nové produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Sleva! Šungit drť 5 kg Zobrazit větší

Šungit drť 5 kg

Nový produkt

Balení 5kg

frakce cca 3-10 cm ideální pro čištění vody, neobsahuje tolik prachu jako menší části.

2 miliardy let stará uhlíková hornina.

Více informací

15 ks

1 001 Kč

-9%

1 100 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

- čistí organismus díky obsahu fullerenů - ty jsou nejsilnějším antioxidantem

- absorbuje škodliviny z vody a dělá ji bioaktivní

- pohlcuje záření z elektroniky v místnosti

- zbaví vodu chlóru, bakterií, virů, dusičnanů, fenolů a dioxinů

- šungitovou vodou lze zachránit umírající květiny

Použití šungitu:

lupénka, akné, ekzémy, astma, artritida, nemoci ledvin a jater, cukrovka, nachlazení, chronická únava. Šungitová voda léčí popáleniny, řezné rány, omezuje padání vlasů (posiluje vlasové kořínky), výplachem dutiny ústní můžete léčit bolesti v krku či záněty mandlí. 

Šungit má schopnost očišťovat vodu od téměř všech organických a neorganických znečištění. Na svém povrchu absorbuje 95% nečistot, odstraňuje zakalení a dodává vodě pramenitou chuť. Šungit odstraňuje z vody těžké kovy, koloidní železo z vodovodního potrubí, nitráty a nitrity, pesticidy, dioxiny, fenoly, sloučeniny chlóru, ropné produkty, radionuklidy, vajíčka helmintoz, viry a bakterie. Současně dodává organizmu prospěšné mikro a makroprvky  Výzkumy prokázaly,  že na jeho povrchu se katalyticky rozkládá nebo se absorbuje většina jedovatých a nepříznivých látek obsažených ve vodě. 

Příprava šungitové vody:

Drť umístěte na dno skleněné nádoby 500g šungitu na  2-3 l vody, a postavte ji na světlé místo na 48 – 72 hodin. Při delším macerování se aktivita vody začíná snižovat. Doba pouzití je max. 6 měsícu a po té vyměnte šungit za nový. Po každém použité je potřeba šungit oprat pod tekoucí srudenou vodou.

 

Šungit do studny:

 

Zasypává se do studny buď přímo na její dno v kombinaci s křemenným podkladem, nebo se v pytli či koši zavěsí do studny tak, abychom jej po 1 roce mohli vytáhnout a vyměnit za nový.                                                                  

 

Při přímém zasypání do mělké studny odeberte horní vrstvu dna v min. tloušťce 5 cm a nahraďte ji šungitem. U hlubší studny lze zasypat první vrstvu z křemene a na ní pak min. 5 cm vrstvu šungitu.

 

Šungit měníme nebo doplňujeme po 1 roce.                                                                                      

 

Doporučené množství šungitu ve studni:                                                      

Pokud denně odebíráme ze studny vodu v množství do 20% jejího celkového objemu, zasypeme šungit v poměru 1:20 (10 kg/200 l vody). Pokud je denní odběr vody ze studny vyšší než 20% celkového objemu studny, zasypeme šungit v poměru 1:10 (10 kg/100 l vody).

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi