Možnosti platby

1) Dobírkou +30 Kč, platba při převzetí zboží

2) Předem na účet - ZDARMA (účet číslo: 1162766011/3030) MOŽNOST ZAPLATIT PŘES QR KÓD

3) Platba předem online

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

a) Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga.png

b) Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

platebni-brana-comgate-banky-cz.png

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Způsoby doručení a ceny dopravy

Kurýrní služba PPL na adresu

  • objednávka do 199 Kč doručení a balné 130 Kč
  • objednávka nad 199 Kč doručení 99 Kč
  • zdarma doručení u objednávek nad 1000 Kč 

Kurýr se s vámi spojí telefonicky.

Pokud chcete využít Parcelshop, napište nám adresu do poznámky k objednávce.

Termín doručení

Zboží, u kterého je uvedeno SKLADEM, je zákazníkovi odesláno v pracovní dny a to nejpozději do tří dnů. Většinou odesíláme druhý, nebo třetí den po objednání (dobírkou), či připsání platby na účet (platba předem) a doručováno je následující pracovní den. V ostatních případech dle informací u produktu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@mineralnikameny.cz, tel.: +420 730 671 115 kontaktní osoba: Monika Nábělková

Balení

Balíme do recyklovaných, nebo už několikrát použitých obalů. Snažíme se tak eliminovat odpad a šetřit přírodu. Na prvním místě ale musí být bezpečné doručení zboží, bez poškození, proto se nedokážeme vždy úplně vyhnout plastovým bublinkovým fóliím. Věříme ale, že krásný a správný trend udržitelnosti vládne už v mnoha domácnostech a bublinky třeba i vy dále využijete při posílání vašich balíčků. Děkujeme vám za pochopení.