Úvodní stránka

Informace

Slevy

Prohlédnuté produkty

Asterický Růženín koule č.1

Nový produkt

Asterický růženín koule

stojánek v ceně

obvod koule cca 15 cm

Váha:  152 g

Asterismus je optický efekt u broušených minerálů, které mají lesklý, hladký tvar do kulata, nebo půlkulata. Tento minerál musí mít v sobě inkluze. "Hvězda" je krásně viditelná na slunci, nebo pod bodovým ostrým světlem. Na běžném denním světle odlesk neuvidíte.

Více informací

1 ks

Skladem

759 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

RŮŽENÍN 


Léčebné užití: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť. 


Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie 


Vlastnosti: energie receptivní, planeta Venuše, náleží elementu vody. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí  nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.