Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Souhlasím

Turmalín - nejsilnější ochranný kámen

Informace

Nové produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Rubelit v křemeni 9 - 471g

Nový produkt

surový rubelit v křemeni

růžová odrůda turmalínu.

Rubelit
Brazílie


váha 471 g
velikost cca 11 cm

Neopracované kameny mají větší sílu než ty opracované.

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

815 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Užití: energie, klid, léčení, radost, obchod, peníze, láska

Vlastnosti: energie, planety a elementy dle barevného odstínu.

Je v mnoha ohledech jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi.

Léčebné využití: je účinný léčitel těla i duše, zvyšuje imunitu, léčí dětská onemocnění, příznivě působí na srdce  a páteř, usnadňuje porod, pomáhá při dyslexii.

Červený turmalín (rubelit) – projektivní kámen, přiřazen planetě Mars a elementu ohně. Podporuje chuť do života, dodává tělesnou energii, odvahu, přináší lásku, detoxikuje, podporuje játra, slezinu, krevní oběh, cévy, pomáhá při křečích.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi